Dobijając się do mnie.

Piszcie:
Twitter: @ToTaFajna
mail: wprochal@gmail.com
GG: 46914106

5 komentarzy:

 1. Hej xD Pytałaś się czy nie poszukujemy autorki na http://zenek-misiozelski-presents.blogspot.com/ :)
  Otóż tak się składa ,że jej potrzebujemy xD Konkurs najprawdopodobniej ogłoszę za niedługo na blogu , ale jeśli chcesz możesz mi wysłać imagina już teraz ... Mój mail: michalinaorlowska@interia.pl , mój tt : @michalina1998
  Pozdrawiam xxx

  OdpowiedzUsuń
 2. http://dodatkiumoniki.blogspot.com/
  zapraszam na nowo otwartą strone ze zwiastunami !

  OdpowiedzUsuń
 3. Miki jest zwykłą nastolatką z Polski. Jej życie nie jest zbytnio ciekawe, ale oczywiście do momentu. A wszystko zaczęło się czerwcowego wieczora, kiedy Liam Payne dał jej follow na twitterze.
  Zapraszam na mojego bloga: http://pokonac-grawitacje.blogspot.com
  xo

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na opowieść o czarach i Magii, o wolności i przyjaźni. Akademia Kruka przyjmuje tylko uczniów posiadających dar Ourube. Jedną z takich osób jest Vail, chłopak który pomimo blokady mocy decyduje się na uczęszczanie do akademii. Wraz z przyjaciółmi poznaje prawdę o szkole i o samym sobie. Pytanie tylko czy ta wiedza nie doprowadzi do zguby paczki przyjaciół i czy każde z nich może liczyć na to iż nie zostanie odebrane im to kim są.

  http://raven-shool.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam za spam, aniołku :( x

  " Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym.
  Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety ,a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek.
  Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?


  Zapraszam
  Tutaj Link http://fatff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń